Misyon

TÜV INTERCERT GmbH - Group of TÜV Saarland - uluslararası etkin üst düzey bir kontrol ve sertifikasyon şirketidir. Bağımsız ve en yeni bilimsel bilgilere göre hareket eder- her ikisi de dünyaca tanınan standartların tanınmasının ve kesin tarafsızlığın garantörleridir. TÜV INTERCERT GmbH - Group of TÜV Saarland - müşterilerine optimal bir ilgi sağlar ve özellikle her bir müşterinin bireysel taleplerini, kendi branşının taleplerini ve müşterilerin TÜV InterCert’ten hizmet talep ettiği her ülkenin taleplerini karşılar. Organizasyon formu ve tecrübesi ile TÜV INTERCERT dünya çapında aktif olabilmek için en iyi şartları sağlar.

TÜV INTERCERT GmbH - Group of TÜV Saarland’in - odağında her zaman müşteri vardır. Her talep yurtiçi ve yurtdışında hemen özenle işlenir.

Bir yönetim sistemi ancak EN 45011 ve ISO/EC 17021 uluslararası koşullarını sağlıyorsa belgelenir. TÜV INTERCERT GmbH - Group of TÜV Saarland - müşterilerini yüksek ulusal ve uluslararası sertifikasyon koşullarında etkili şekilde desteklemek için kendi yönetim sistemini kurar.

Bu yüzden:

  • TÜV INTERCERT GmbH - Group of TÜV Saarland - için her sertifikasyonda yüksek kalite ve müşteri istekleri ön plandadır – her sertifikasyonun gelişimi, masrafı ve süresi dikkate alınarak.
  • Bir yönetim sisteminin girişi, kullanımı ve sistematik güncellemesi TÜV INTERCERT GmbH - Group of TÜV Saarland - ile tek başına belli bir sistem veya yöntem yerleştirmek üzerine kurulmamıştır. Hedef daha ziyade, tüm katılımcıların her zaman yüksek kalite için çaba harcaması ve iş adımlarında daha fazla sorumluluk almasıdır.
  • TÜV INTERCERT GmbH - Group of TÜV Saarland - politik ve ekonomik çıkarlardan bağımsız çalışır. Dış etkenlerden etkilenmez ve iş politikasında hizmetlerinin ilgililerinin hiçbirini tercih etmez veya hakkını yemez.
  • Atanan görevler için TÜV INTERCERT GmbH - Group of TÜV Saarland - tam sorumluluk alır. Kamuya açık çıkarların bilgileri ulaşılabilir yapılır, iç bilgiler gizli olarak işlenir.
  • TÜV INTERCERT GmbH - Group of TÜV Saarland - bir şikayet-yönetim sistemi kurmuştur.