ePrivacy Sertifikasyonu

Veri gizliliği, özellikle büyüyen dijitalleşmenin, sürekli gelişen kişisel veri ve yasal çerçevenin giderek artan kullanımını (ve bu nedenle sorumluluk riski) gerektirmesinin sürekli olarak gelişmesi nedeni ile  karmaşık ve risklidir

TÜV GmbH - Group of TÜV Saarland ePrivacy sertifikasyonu

  • Denetimler, uygunsuzluk tedbirleri, dokümantasyon ve mevcut mevzuat, yasal uygulama ve endüstri görüşüne daINTERCERT yalı sürekli gizlilik denetimi tarafından gizlilik kapsamlı ve sürdürülebilir veri kapsar.
  • Kişisel sorumluluk, verilerin kötüye durumunda ve ulusal veri koruma memurları tarafından yaptırım riskini gösterir; bu riski izlemek ve sürekli olarak bunu en aza indirmek için yardımcı olur.

Amaç: son kullanıcının, müşteri verilerinin sizin tarafınızdan kullana güvenebileceği dijital ürün ve hizmetleri ile ilgili kayıtları tutmak.

Hedef grup: Dijital formda müşteri bilgilerini toplayan tüm şirketler.

Faydası:

  • Güvenin hızlı gelişimi: TÜV InterCert GmbH - Group of TÜV Saarland sertifikalarının yüksek güvenilirlik ve inanılırlığı.
  • Net bilgi aktarımı: müşteri verilerinin kanıtlamış sorumlu işlenmesi.
  • Güçlü işbirliği ortağı: TÜV InterCert GmbH - Group of TÜV Saarland, dijital ürünler, hizmetler ve işletmelerde kanıtlanmış uzmanlığı ile digital data koruması için çözüm ortağıdır.
  • Şeffaflık ve risk minimizasyonu: standart raporlarnı kapsamlı belgelenmesi.
  • Düzenli bilgi güncellemeleri: yasalar, yönetmelikler ve bunların yorumlanmasında değişikliklerin yanı sıra yeni sürümleri veya yeni iş ürün geliştirme yeniden denetim çerçevesinde gelecek desteği.

TÜV INTERCERT GmbH – Group of TÜV Saarland ePrivacy sertifikasyonu müşteri verilerinin sorumlu ve gizli işlenmesi anlamına gelir ve böylece müşterilerimiz ve ortaklarımıza karşı güven oluşturur.

Daha fazla bilgi ya da ücretsiz ve herhangi bir taahhüt olmadan teklif talebiniz için info(at)tuv-intercert(dot)org  adresine e-posta gönderebilir veya ilgili bölümdeki formu doldurabilrsiniz.